5. mednarodno plesno tekmovanje Master Dance Festival - LUKEC OPEN 2019
8. februar - 10. februar 2019
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Danijela Preskar Balet kategorija BALLET SOLO ADULT Ines Mandelj elitno bronasto priznanje (90 od 120 točk)
2. Maša Veler Balet kategorija BALLET SOLO ADULT Ines Mandelj bronasto priznanje (87 od 120 točk)
3. Vita Mutec,
Maša Veler,
Zala Kuhar,
Nikita Peternel,
Maya Muhek Inkret,
Nika Turnšek,
Tjaša Jazbinšek,
Nija Hedl,
Ana Logar,
Matea Žnidar,
Danijela Preskar
Balet kategorija BALLET FORMATION ADULT Ines Mandelj elitno bronasto priznanje (119 od 150 točk)
22. predtekmovanj mladih glasbenikov RS
1. februar - 6. februar 2019
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Hana Vahčič Miyazaki Klavir Klavir 1a Melita Estigarribia Villasanti napreduje na državno tekmovanje
2. Hana Krašovec Klavir Klavir 1a Melita Estigarribia Villasanti napreduje na državno tekmovanje
3. Lučka Krajnc Klavir Klavir 1a Nataša Lazić priznanje za udeležbo
4. Julija Krajnc Klavir Klavir 1b Melita Estigarribia Villasanti priznanje za udeležbo
5. Nika Novak Petje Petje 1a Irena Tepej Irena Kralj priznanje za udeležbo
6. Zala Kuhar Petje Petje 1b Irena Tepej Irena Kralj priznanje za udeležbo
7. Katja Jazbinšek Flavta Flavta 1a Nina Fajfar Baša Melita Estigarribia Villasanti napreduje na državno tekmovanje
8. Liza Tkalčec Flavta Flavta 1b Agata Gojkošek Melita Estigarribia Villasanti napreduje na državno tekmovanje
9. Eva Gorišek Flavta Flavta 1b Agata Gojkošek Melita Estigarribia Villasanti napreduje na državno tekmovanje
10. Maks Medved Klarinet Klarinet 1c Edvard Rebernik Željka Kolenc priznanje za udeležbo
11. Iza Štih Flavta Flavta 1c Agata Gojkošek Melita Estigarribia Villasanti napreduje na državno tekmovanje
12. Tajda Randl Klavir Klavir 1c Melita Estigarribia Villasanti priznanje za udeležbo
8.mednarodno tekmovanje za pianiste Ivan Rijavec
27. januar - 27. januar 2019
Zap. Ime in Priimek Inštrument Kat. Mentor Korepetitor Uspeh
1. Miha Cizej Klavir Začetniki Irena Kralj 1. nagrada (99 točk), 2. mesto in nastop na zaključnem koncertu
2. Ela Cizej Klavir Začetniki Željka Kolenc 1. nagrada (97,50 točk)
3. Hana Pihlar Klavir Začetniki Nataša Lazić 1. nagrada (97,50 točk)
4. Sofia Štih Klavir Začetniki Melita Estigarribia Villasanti 1. nagrada (95,75 točk)
5. Lučka Krajnc Klavir Mali pianisti Nataša Lazić 1. nagrada (97,25 točk)
6. Urh Štrakl Klavir Mladi pianisti A Irena Kralj 1. nagrada (96 točk), 1. mesto in nastop na zaključnem koncertu
7. Neža Mandelc Klavir Mladi pianisti A Irena Kralj 2. nagrada (92,75 točk)
8. Janez Vošner Klavir Mladi pianisti B Irena Kralj 2. nagrada (92 točk)
9. Tajda Randl Klavir Mladi pianisti B Melita Estigarribia Villasanti 3. nagrada (88 točk)