4. International Music Competition Musica Goritiensis
23. april - 28. april 2024
Zap. | Ime in Priimek | Predmet | Kat. | Mentor | Korepetitor | Uspeh |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Neža Tepej | Violončelo | Cat. B | Valentin Rogina | Damijana Avšič | 3. nagrada, 3. mesto, 88 točk |
Dnevi kitare 2024, Krško
13. april - 14. april 2024
Zap. | Ime in Priimek | Predmet | Kat. | Mentor | Korepetitor | Uspeh |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hana Dedić | Kitara | Kitara - solo, 3. kategorija | Matjaž Kreča | 91,67, zlato priznanje | |
2. | Lovro Tepej | Kitara | Kitara - solo, 3. kategorija | Matic Dolenc | 91 točk, zlato priznanje | |
3. | Ema Pižorn | Kitara | Kitara - solo, 3. kategorija | Matjaž Kreča | 90,33 točk, zlato priznanje | |
4. | Miha Klinc | Kitara | Kitara - solo, 3. kategorija | Katja Klinc | 87,67 točk, srebrno priznanje | |
5. | Matija Birk | Kitara | Kitara - solo, 3. kategorija | Katja Klinc | 87,33 točk, srebrno priznanje | |
6. | Liam Rajh | Kitara | Kitara - solo, 3. kategorija | Katja Klinc | 82,33 točk, srebrno priznanje | |
7. | Max Mravljak | Kitara | Kitara - solo, 4. kategorija | Katja Klinc | 85,67 točk, srebrno priznanje | |
8. | Timotej Talović | Kitara | Kitara - solo, 2. kategorija | Maruša Mirnik | 91,67 točk, zlato priznanje | |
9. | Patrick Kovačič | Kitara | Kitara - solo, 2. kategorija | Matjaž Kreča | 85,67 točk, srebrno priznanje | |
10. | Eva Lukman, Bor Vovk |
Citre, Kitara |
Kitara - komorna, 1. kategorija | Irena Tepej, Ksenja Kramaršek |
93,33 točk, zlato priznanje, 1. nagrada, 1. mesto, nastop na koncertu prvonagrajencev | |
11. | Brina Jelačič, Sienna Sinani, Pika Poljanšek |
Kitara, Flavta |
Kitara - komorna, 1. kategorija | Katja Klinc, Agata Gojkošek |
92 točk, zlato priznanje, 2. nagrada, 2. mesto | |
12. | Ajda Falant, Lara Kropec |
Kitara, Citre |
Kitara - komorna, 2. kategorija | Matjaž Kreča, Irena Tepej |
90 točk, zlato priznanje | |
13. | Sara Paunović, Sara Vahčič Miyazaki |
Kitara, Flavta |
Kitara - komorna, 3. kategorija | Katja Klinc, Agata Gojkošek |
89 točk, srebrno priznanje, 2. nagrada, 1. mesto |
Beograjski festival harmonike 2024
7. april - 7. april 2024
Zap. | Ime in Priimek | Predmet | Kat. | Mentor | Korepetitor | Uspeh |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaša Derča | Harmonika | SOLISTI, III. kategorija | Nataliia Ermakova | 98 točk, I. nagrada, 2. mesto |
International competition Davorin Jenko 2024, Beograd
15. marec - 20. marec 2024
Zap. | Ime in Priimek | Predmet | Kat. | Mentor | Korepetitor | Uspeh |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jonatan Avšič | Klavir | Klavir, predkategorija B | Damijana Avšič | 96,5 točk, I. nagrada | |
2. | Alina Jezernik Širca | Klavir | Klavir, predkategorija B | Melita Estigarribia Villasanti | 96,5 točk, I. nagrada | |
3. | Izabela Avšič | Klavir | Klavir, A kategorija | Damijana Avšič | 94 točk, II. nagrada |
53. tekmovanje mladih glasbenikov RS – TEMSIG 2024
4. marec - 22. marec 2024
Zap. | Ime in Priimek | Predmet | Kat. | Mentor | Korepetitor | Uspeh |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Evita Košir Basle, Taja Strojin, Anja Razboršek, Sara Vahčič Miyazaki |
Flavta | Komorne skupine s pihali - 1.b | Agata Gojkošek | 87,67, bronasto priznanje | |
2. | Brina Jelačič, Pika Poljanšek, Sienna Sinani |
Kitara, Flavta |
Komorne skupine s pihali - 1.a | Katja Klinc, Agata Gojkošek |
93 točk, srebrna plaketa | |
3. | Hana Dedić | Kitara | Kitara - 1.b | Matjaž Kreča | 94 točk, srebrna plaketa | |
4. | Patrick Kovačič | Kitara | Kitara - 1.a | Matjaž Kreča | 93,33 točk, srebrna plaketa | |
5. | Timotej Talović | Kitara | Kitara - 1.a | Maruša Mirnik | 93 točk, srebrna plaketa | |
6. | Aleš Guček | Kitara | Kitara - 1.b | Matjaž Kreča | 91 točk, srebrna plaketa | |
7. | Ema Pižorn | Kitara | Kitara - 1.b | Matjaž Kreča | 91 točk, srebrna plaketa | |
8. | Matija Birk | Kitara | Kitara - 1.b | Katja Klinc | 9o,67 točk, srebrna plaketa |
Master dance festival - LUKEC OPEN 2024
9. februar - 11. februar 2024
Zap. | Ime in Priimek | Predmet | Kat. | Mentor | Korepetitor | Uspeh |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ana Čokl, Iza Kvas, Sofia Laul, Julija Marčič, Zarja Petrovič Poljanec, Medeja Pirnat, Iza Rak, Eva Zadobovšek, Hanna Žnidar, Tara Janjič, Lara Krajnc, Tanaja Otavnik, Tajda Štorman, Pina Polona Trobiš, Ana Zadobovšek, Maša Zorko |
Balet, Balet - nadaljevalni nadstandardni program |
Ballet formation junior | Ines Mandelj | 96 točk, srebrno priznanje, 1. mesto |
13. Mednarodno tekmovanje "Ivan Rijavec" Rogaška Slatina
3. februar - 4. februar 2024
Zap. | Ime in Priimek | Predmet | Kat. | Mentor | Korepetitor | Uspeh |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Alina Jezernik Širca | Klavir | Mali pianisti | Melita Estigarribia Villasanti | I. nagrada, 98 točk, nastop na večernem koncertu |
Winter open Zagreb 2023
14. december - 17. december 2023
Zap. | Ime in Priimek | Predmet | Kat. | Mentor | Korepetitor | Uspeh |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nina Čadež, Tia Janjič |
Balet - nadaljevalni nadstandardni program | Ballet Duo Senior | Ines Mandelj | 1. mesto, 50,90 točk |